Kanal listenizi güncelleme.

Kanal listenizi nasıl güncellemeniz gerektiği ile ilgili sorununun cevapları aşağıdadır. Çözüme ulaşana kadar mutlaka sayfanın tümünü okuyunuz.

SMART IPTV için kanalları nasıl güncellerim?

Size verilen üyelik linkinizi http://siptv.eu/mylist/ adresinden M3U or TXT playlist URL bölümüne ekleyip kaydettiğinizde kanallar link olarak Smart iptv'ye gönderildiği için programı her kapatıp açışınızda güncel kanal listesi gelir.Smart IPTV'ye kanal yüklemesini bilmiyorsanız buraya tıklayarak nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

SS IPTV için kanalları nasıl güncellerim?

SSIPTV için Connection Code kodunuz ile bilgisayardan üyelik linkinizi kaydettiğinizde SSIPTV'de de her zaman programı kapatıp açtığınızda kanallar güncel birşekilde gelir. SS IPTV programına kanal yüklemesini bilmiyorsanız buraya tıklayarak nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar için kanalları nasıl güncellerim?

Bilgisayarda üyelik linkinize her tıkladığınızda herzaman güncel kanal listesini içeren M3U dosyası iner. VLCPlayer'dan izliyorsanız üyelik linkinizi direkt olarak VLCPlayer'da CTRL + N tuş kombinasyonuna basıp üyelik linkinizi ekleyip OYNAT butonuna basarak açtığınızda, yine herzaman güncel kanal listenize ulaşırsınız.

Cep telefonumda veya tabletimde GSE IPTV kullanıyorum kanalları nasıl güncellerim?

GSE IPTV kullanıyorsanız üyelik linkinizi ekleyerek yayınlara ulaşabileceğiniz için program size her zaman güncek kanal listesini sunacaktır. GSE IPTV programına kanal listesi yüklemeyi bilmiyorsanız buraya tıklayarak anlatım sayfasına ulaşabilirsiniz.

Burada çözümünüzü bulamadıysanız Facebook ile bize mesaj gönderebilirsiniz.

Yoğunluğa göre mesajınıza en geç 24 saat içinde mutlaka cevap verilecektir.