SMART IPTV ile nasıl izlerim anlatımı aşağıdadır.

SMART IPTV programına kanal yüklemenin nasıl yapılacağı ile ilgili anlatım aşağıdadır. Çözüme ulaşana kadar mutlaka sayfanın tümünü okuyunuz.

SMART IPTV programını Televizyonuma kurdum TV MAC adresininde yazılı olduğu bir ekran geldi kanalları bu programdan nasıl izleyebilirim?

1) Öncelikle SMART IPTV programının kanal listesi yükleme sayfasına giriş yapınız. Web adresi: http://siptv.eu/mylist/

2) Sayfanın alt kısmındaki Reset playlist kısımdaki MAC yazan yere TV'nizde yazan TV MAC adresini birebir aynısını yazın. RESET butonuna tıklayın.

3) Daha sonra girdiğiniz sayfadaki Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update yazan yerin altındaki MAC: bölümüne TV'nizde yazan TV MAC adresini birebir aynısını yazın.

4) Yanındaki URL yazan boşluğa bizden aldığınız üyelik linkinizi kopyalayıp yapıştırınız.

5) ExUSSR yazan yerden Turkey seçiniz. Save online kısmınada tıklamadan boş geçebilirsiniz. Send butonuna tıkladığınızda kanal listesi TV'nizdeki SMART IPTV programına gönderilir. Programı kapatıp açtığınızda kanal listesi gelecektir. Bazen gelmediği durumlarda TV'nizin fişini söküp takınız.

NOT: Smart IPTV yazılımı ücretli bir yazılımdır 5.5 Euro karşılığı ücreti vardır ve TV'ye ilk kez yüklendiğinde 1 hafta deneme süresi vermektedir. Deneme süreniz sona erdiğinde yazılımdan memnun kaldıysanız ücretini ödeyerek satın alıp, ömür boyu TV'nizde SMART IPTV programını kullanabilirsiniz.

NOT 2: Kanalları eğer SMART IPTV'de kategorilendirilmiş halde gruplu olarak (Belgesel, Sinema, Spor vs. gibi) izlemek istiyorsanız size gönderilen üyelik linkinizdeki m3u yazan kısmın yanına _plus ilave edin. Yani eski linkte m3u yazan yerde m3u_plus yazıyor olmalı (alt çizgi _ işareti yazıyor olmasına dikkat ediniz). Bu şekilde kanalları gruplu halde de izleyebilirsiniz.

Burada çözümünüzü bulamadıysanız Facebook ile bize mesaj gönderebilirsiniz.

Yoğunluğa göre mesajınıza en geç 24 saat içinde mutlaka cevap verilecektir.