SS IPTV ile SMART TV ve Android cihazlarda IPTV izlemek.

SS IPTV programına kanal yüklemenin nasıl yapılacağı ile ilgili anlatım aşağıdadır. Çözüme ulaşana kadar mutlaka sayfanın tümünü okuyunuz.

SS IPTV programını Televizyonuma kurdum kanalları bu programdan nasıl izleyebilirim?

1) SS IPTV programını kurduktan sonra ayarlar bölümüne giriş yapınız.

2) Ayarlar kısmında CONNECTION CODE gibi bir kod yazar bu kod ile bir internet tarayıcı yardımı ile kanalları SS IPTV programına gönderebilirsiniz. Connection Code kısmı boş ise GET CODE butonuna tıklayınız.

3) http://ss-iptv.com/en/users/playlist-editor Bu linkteki sayfaya giriniz. Enter Connection Code yazan bölümüne TV'nizde yazan Connection Code kodunun birebir aynısını yazın ve ADD DEVICE butonuna tıklayın.

4) Kod sayesinde artık tarayıcı üzerinden SSIPTV uygulamasına bağlandınız ve bir bölüm açıldı şimdi External Playlists yazan kısma tıklayınız.

5) External Playlists bölümüne geldikten sonra ADD ITEM butonuna tıklayınız. Açılan bölümdeki Displayed Name karşısına MGOLD IPTV yazınız. Source karşısına bizden aldığınız üyelik linkinizi kopyalayıp yapıştırın. Diğer kısımlarda bir ayar yapmanıza gerek yoktur.Aşağıdaki OK butonuna tıklayınız. Sonra sayfadaki SAVE butonuna tıklayınız. Kanallar SS IPTV'ye gönderilmiştir programı kapatıp açıp kanallara erişebilirsiniz.

NOT: SS IPTV yazılımı ücretsiz bir yazılımdır. Smart IPTV gibi ücretli değildir ancak SMART IPTV'ye göre biraz yavaş çalışmaktadır.

Burada çözümünüzü bulamadıysanız Facebook ile bize mesaj gönderebilirsiniz.

Yoğunluğa göre mesajınıza en geç 24 saat içinde mutlaka cevap verilecektir.